Medewerkers
Medische Sectie:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Stephen Cabenda
Directeur/Bedrijfsarts
e-mail: scabenda@arboconsult.com
Anne Dijkstra
Bedrijfsarts
e-mail: adijkstra@arboconsult.com
Earley S.W. Elshot - Sardjo
Arts
e-mail: eelshotsardjo@arboconsult.com
Stacks Image 2202
Sectie Arbeidshygiëne:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Glenn Smith
Arbeidshygiënist / Manager Sectie Arbeidsomstandigheden Zorg
e-mail: gsmith@arboconsult.com
Malcolm Lancelot
Arbeidshygiënist
e-mail: mlancelot@arboconsult.com
Stacks Image 2176
Sectie Psychosociale Zorg:
tel: 5999-7366455
Fax: 5999-7366836
Chantall Faneyte-Regales
Bedrijfsmaatschappelijk Werker / Manager Sectie Psychosociale Zorg
e-mail: cregales@arboconsult.com
Nihaila Eduarda
Bedrijfsmaatschappelijk Werker
e-mail: neduarda@arboconsult.com
Oswald Dalnoot
Psycholoog / Adviseur
e-mail: ossiedal@hotmail.com
cell: 5999-5619522
Administratie / ondersteuning:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Angelique Giterson
Office manager / Counseling
email: agiterson@arboconsult.com
Zidia Sluis
Administratief medewerkster / applicatiebeheerder
e-mail:
zsluis@arboconsult.com
info@arboconsult.com
Perrelin Stroop-Elizabeth
Administratief medewerkster / doktersassistente
e-mail: pelisabeth@arboconsult.com
Mimoushka Weeber-Lieuw
Administratief medewerkster / doktersassistente
e-mail:
mlieuw@arboconsult.com
ikwerkgezond@gmail.com
Clarilse Ataliede
Administratief medewerkster
e-mail: cataliede@arboconsult.com
Humphrey Koots
Bode / Archiefmedewerker
e-mail: hkoots@arboconsult.com